Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate proteklog kola 1. i 2. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 18
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Metalac   16.03.2019 15:00   0 : 2            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    ŠNK “Moslavac”   16.03.2019 15:00   3 : 0            
NK BSK / Budaševo    BSK    Sloga   17.03.2019 15:00   2 : 3            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Topusko   16.03.2019 15:00   3 : 1            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Sokol (L)   16.03.2019 15:00   0 : 3            
Gradski stadion / Novska    Libertas    Voloder   16.03.2019 15:00   8 : 0            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Banovac   17.03.2019 15:00   0 : 4            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Frankopan   17.03.2019 15:00   0 : 2            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     18 13 2 3 43 20 23 41      
2 Libertas     18 11 1 6 57 21 36 34      
3 Vatrogasac     18 10 3 5 34 27 7 33      
4 Frankopan     18 10 3 5 34 29 5 33      
5 Lekenik     18 9 3 6 24 21 3 30      
6 Voloder     18 9 2 7 40 37 3 29      
7 Sokol (L)     18 9 1 8 34 37 -3 28      
8 Topusko     18 8 4 6 43 48 -5 28      
9 Metalac     18 8 1 9 27 23 4 25      
10 ŠNK “Moslavac”     18 7 3 8 32 28 4 24      
11 Radnik     18 6 5 7 39 36 3 23      
12 TŠK-1932     18 7 2 9 30 29 1 23      
13 Banovac     18 5 6 7 23 26 -3 21      
14 BSK     18 7 0 11 27 35 -8 21      
15 Dinamo (O)     18 4 2 12 19 49 -30 14      
16 Pešćenica (-1)     18 2 0 16 17 57 -40 5      
 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 15
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Strug   17.03.2019 15:00   2 : 2            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Češko Selo   17.03.2019 15:00   3 : 1            
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Podovi   17.03.2019 15:00   3 : 2            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Metalac   16.03.2019 15:00   2 : 2            
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Mladost (R)   17.03.2019 15:00   1 : 2            
Linije / Lipovljani    Slavonac    Jelengrad   17.03.2019 15:00   1 : 1            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Lokomotiva   16.03.2019 17:30   5 : 3            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     15 13 1 1 45 11 34 40      
2 Sokol     15 9 2 4 44 23 21 29      
3 Podovi     15 8 3 4 34 23 11 27      
4 Croatia     15 7 4 4 32 28 4 25      
5 Hajduk     15 7 2 6 32 27 5 23      
6 Češko Selo     15 6 3 6 26 26 0 21      
7 Sunjski     15 5 5 5 30 26 4 20      
8 Lokomotiva     15 6 1 8 27 26 1 19      
9 Jelengrad     15 4 6 5 46 36 10 18      
10 Strug     15 4 5 6 25 29 -4 17      
11 Una-Mladost     15 4 4 7 21 29 -8 16      
12 Metalac     15 3 2 10 23 58 -35 11      
13 Slavonac     15 2 4 9 23 50 -27 10      
14 Zeleni Brijeg (-6)     15 3 6 6 20 36 -16 9      
 

 

 

 

 

 

Komentirajte