Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1. i 2. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 17
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Radnik   09.03.2019 15:00   1 : 0            
NK Banovac / Glina    Banovac    Dinamo (O)   09.03.2019 15:00   3 : 1            
NK VOLODER / Voloder    Voloder    Pešćenica   10.03.2019 15:00   6 : 1            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Libertas   09.03.2019 15:00   1 : 3            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Lekenik   09.03.2019 15:00   1 : 1            
NK Nacional / Stari Grabovac    Sloga    Vatrogasac   10.03.2019 15:00   0 : 0            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    BSK   09.03.2019 15:00   3 : 1            
NK Metalac / Sisak    Metalac    TŠK-1932   09.03.2019 15:00   3 : 4            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     17 12 2 3 40 18 22 38      
2 Libertas     17 10 1 6 49 21 28 31      
3 Lekenik     17 9 3 5 24 18 6 30      
4 Vatrogasac     17 9 3 5 31 26 5 30      
5 Frankopan     17 9 3 5 32 29 3 30      
6 Voloder     17 9 2 6 40 29 11 29      
7 Topusko     17 8 4 5 42 45 -3 28      
8 Sokol (L)     17 8 1 8 31 37 -6 25      
9 ŠNK “Moslavac”     17 7 3 7 32 25 7 24      
10 Radnik     17 6 5 6 39 34 5 23      
11 Metalac     17 7 1 9 25 23 2 22      
12 BSK     17 7 0 10 25 32 -7 21      
13 TŠK-1932     17 6 2 9 27 29 -2 20      
14 Banovac     17 4 6 7 19 26 -7 18      
15 Dinamo (O)     17 4 2 11 19 47 -28 14      
16 Pešćenica (-1)     17 2 0 15 17 53 -36 5      
 

 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 14
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Lokomotiva   10.03.2019 15:00   2 : 1            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Zeleni Brijeg   10.03.2019 15:00   3 : 1            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Slavonac   09.03.2019 15:00   4 : 2            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Hajduk   10.03.2019 15:00   1 : 5            
NK Podovi / Dvor    Podovi    Una-Mladost   10.03.2019 15:00   2 : 1            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Croatia   10.03.2019 15:00   3 : 0            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Sunjski   10.03.2019 15:00   2 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     14 12 1 1 43 10 33 37      
2 Sokol     14 9 1 4 42 21 21 28      
3 Podovi     14 8 3 3 32 20 12 27      
4 Hajduk     14 7 2 5 31 25 6 23      
5 Croatia     14 6 4 4 29 26 3 22      
6 Češko Selo     14 6 3 5 25 23 2 21      
7 Lokomotiva     14 6 1 7 24 21 3 19      
8 Jelengrad     14 4 5 5 45 35 10 17      
9 Sunjski     14 4 5 5 27 25 2 17      
10 Strug     14 4 4 6 23 27 -4 16      
11 Una-Mladost     14 4 3 7 19 27 -8 15      
12 Metalac     14 3 1 10 21 56 -35 10      
13 Slavonac     14 2 3 9 22 49 -27 9      
14 Zeleni Brijeg (-6)     14 2 6 6 15 33 -18 6      
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentirajte