Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1. i 2. Županijske nogometne lige:

1. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 13  
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK VOLODER / Voloder    Voloder    Radnik   18.11.2018 13:30  

2 : 1

           
NK Banovac / Glina    Banovac    Sokol (L)   17.11.2018 13:30  

0 : 2

           
Galdovo / Sisak    Frankopan    Topusko   17.11.2018 13:30  

2 : 2

           
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Sloga   18.11.2018 13:30  

1 : 5

           
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    ŠNK “Moslavac”   18.11.2018 13:30  

4 : 3

           
Gradski stadion / Novska    Libertas    Metalac   17.11.2018 13:30  

1 : 0

           
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    TŠK-1932   17.11.2018 13:30  

2 : 0

           
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    BSK   18.11.2018 13:30  

1 : 2

           
 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Sloga    

13

10

1

2

36

17

19

31

     
2 Lekenik    

13

9

1

3

22

11

11

28

     
3 Voloder    

13

8

1

4

30

22

8

25

     
4 Libertas    

13

7

1

5

38

19

19

22

     
5 Frankopan    

13

6

3

4

27

25

2

21

     
6 Topusko    

13

6

3

4

32

32

0

21

     
7 Vatrogasac    

13

6

2

5

22

22

0

20

     
8 Radnik    

13

5

4

4

32

26

6

19

     
9 Metalac    

13

6

1

6

18

15

3

19

     
10 Sokol (L)    

13

6

1

6

26

32

-6

19

     
11 ŠNK “Moslavac”    

13

5

2

6

25

20

5

17

     
12 TŠK-1932    

13

5

1

7

21

20

1

16

     
13 Banovac    

13

3

5

5

12

19

-7

14

     
14 BSK    

13

4

0

9

16

24

-8

12

     
15 Dinamo (O)    

13

2

2

9

12

37

-25

8

     
16 Pešćenica (-1)    

13

2

0

11

13

41

-28

5

     
 
2. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 13  
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Strug   18.11.2018 13:30  

2 : 2

           
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Croatia   18.11.2018 13:30  

2 : 3

           
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Una-Mladost   18.11.2018 13:30  

1 : 1

           
NK Podovi / Dvor    Podovi    Hajduk   18.11.2018 13:30  

1 : 0

           
NK METALAC / Međurić    Metalac    Slavonac   18.11.2018 13:30  

6 : 1

           
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Zeleni Brijeg   17.11.2018 13:30  

6 : 1

           
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Lokomotiva   18.11.2018 13:30  

3 : 3

           
 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Mladost (R)    

13

11

1

1

39

8

31

34

     
2 Sokol    

13

8

1

4

40

21

19

25

     
3 Podovi    

13

7

3

3

30

19

11

24

     
4 Hajduk    

13

6

2

5

26

24

2

20

     
5 Croatia    

12

5

4

3

25

20

5

19

     
6 Lokomotiva    

13

6

1

6

23

19

4

19

     
7 Češko Selo    

12

5

3

4

19

19

0

18

     
8 Sunjski    

13

4

5

4

27

23

4

17

     
9 Una-Mladost    

13

4

3

6

18

25

-7

15

     
10 Jelengrad    

13

3

5

5

42

34

8

14

     
11 Strug    

13

3

4

6

21

26

-5

13

     
12 Metalac    

13

3

1

9

20

51

-31

10

     
13 Slavonac    

13

2

3

8

20

45

-25

9

     
14 Zeleni Brijeg (-6)    

13

2

6

5

14

30

-16

6

     
 
Komentirajte