Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Rezultati 1. i 2. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1. i 2. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 12  
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Vatrogasac   10.11.2018 13:30  

0 : 0

           
NK BSK / Budaševo    BSK    Lekenik   11.11.2018 13:30  

0 : 3

           
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Libertas   10.11.2018 13:30  

3 : 1

           
NK Metalac / Sisak    Metalac    Pešćenica   10.11.2018 13:30  

3 : 0

           
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Dinamo (O)   10.11.2018 13:30  

5 : 0

           
NK Nacional / Stari Grabovac    Sloga    Frankopan   11.11.2018 13:30  

2 : 1

           
NK Topusko / Topusko    Topusko    Banovac   10.11.2018 13:30  

1 : 1

           
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    Voloder   10.11.2018 13:30  

1 : 1

           
 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Sloga    

12

9

1

2

31

16

15

28

     
2 Lekenik    

12

8

1

3

20

11

9

25

     
3 Voloder    

12

7

1

4

28

21

7

22

     
4 Frankopan    

12

6

2

4

25

23

2

20

     
5 Vatrogasac    

12

6

2

4

21

20

1

20

     
6 Topusko    

12

6

2

4

30

30

0

20

     
7 Libertas    

12

6

1

5

37

19

18

19

     
8 Radnik    

12

5

4

3

31

24

7

19

     
9 Metalac    

12

6

1

5

18

14

4

19

     
10 ŠNK “Moslavac”    

12

5

2

5

22

16

6

17

     
11 TŠK-1932    

12

5

1

6

21

18

3

16

     
12 Sokol (L)    

12

5

1

6

24

32

-8

16

     
13 Banovac    

12

3

5

4

12

17

-5

14

     
14 BSK    

12

3

0

9

14

23

-9

9

     
15 Dinamo (O)    

12

2

2

8

11

32

-21

8

     
16 Pešćenica (-1)    

12

1

0

11

9

38

-29

2

     
 
2. ŽNL 18/19 2018/2019  
   
Kolo: 12  
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Jelengrad   11.11.2018 13:30  

2 : 0

           
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Mladost (R)   11.11.2018 13:30  

1 : 2

           
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Metalac   11.11.2018 13:30  

3 : 0

           
Linije / Lipovljani    Slavonac    Podovi   11.11.2018 13:30  

3 : 2

           
NK Hajduk / Sela    Hajduk    Češko Selo   11.11.2018 13:30  

2 : 2

           
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Sokol   10.11.2018 13:30  

1 : 0

           
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Sunjski   11.11.2018 13:30  

0 : 0

           
 
Tablica
 
Poz. Klub

OU

POB

NER

POR

POS

PRI

GR

Bod

     
1 Mladost (R)    

12

10

1

1

33

7

26

31

     
2 Sokol    

12

8

1

3

38

18

20

25

     
3 Podovi    

12

6

3

3

29

19

10

21

     
4 Hajduk    

12

6

2

4

26

23

3

20

     
5 Lokomotiva    

12

6

0

6

20

16

4

18

     
6 Češko Selo    

11

5

2

4

18

18

0

17

     
7 Croatia    

11

4

4

3

22

18

4

16

     
8 Sunjski    

12

4

4

4

25

21

4

16

     
9 Una-Mladost    

12

4

2

6

17

24

-7

14

     
10 Jelengrad    

12

3

4

5

39

31

8

13

     
11 Strug    

12

3

3

6

19

24

-5

12

     
12 Slavonac    

12

2

3

7

19

39

-20

9

     
13 Metalac    

12

2

1

9

14

50

-36

7

     
14 Zeleni Brijeg (-6)    

12

2

6

4

13

24

-11

6

     
 
Komentirajte