Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige

Rezultati 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 21
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Pešćenica / Pešćenica    Pešćenica    Radnik   07.04.2019 16:00   1 : 4            
NK DINAMO (O) / Osekovo    Dinamo (O)    Libertas   07.04.2019 16:00   3 : 1            
Galdovo / Sisak    Frankopan    Lekenik   06.04.2019 16:00   2 : 0            
NK Banovac / Glina    Banovac    Vatrogasac   06.04.2019 16:00   2 : 1            
NK VOLODER / Voloder    Voloder    BSK   07.04.2019 16:00   4 : 0            
Tratinčica / Velika Ludina    Sokol (L)    TŠK-1932   06.04.2019 16:00   1 : 3            
NK Topusko / Topusko    Topusko    Metalac   06.04.2019 16:00   4 : 0            
NK Nacional / Stari Grabovac    Sloga    ŠNK “Moslavac”   07.04.2019 16:00   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     21 15 3 3 50 24 26 48      
2 Vatrogasac     21 12 3 6 45 31 14 39      
3 Frankopan     21 12 3 6 41 31 10 39      
4 Libertas     21 12 1 8 63 29 34 37      
5 Topusko     21 11 4 6 54 49 5 37      
6 Voloder     21 11 2 8 52 40 12 35      
7 Lekenik     21 9 4 8 24 29 -5 31      
8 Sokol (L)     21 10 1 10 38 47 -9 31      
9 ŠNK “Moslavac”     21 9 3 9 43 33 10 30      
10 Radnik     21 8 5 8 52 42 10 29      
11 Banovac     21 7 7 7 29 30 -1 28      
12 TŠK-1932     21 8 3 10 37 35 2 27      
13 Metalac     21 8 1 12 29 36 -7 25      
14 BSK     21 7 0 14 27 47 -20 21      
15 Dinamo (O)     21 5 3 13 25 59 -34 18      
16 Pešćenica (-1)     21 2 1 18 19 66 -47 6      
 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 18
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
Zrnovo polje / Bročice    Strug    Slavonac   07.04.2019 16:00   1 : 0            
Gradski stadion / Sisak    Zeleni Brijeg    Hajduk   06.04.2019 16:00   1 : 2            
NK LOKOMOTIVA / Kutina    Lokomotiva    Una-Mladost   07.04.2019 16:00   1 : 5            
NK JELENGRAD / Gornja Jelenska    Jelengrad    Croatia   07.04.2019 16:00   5 : 2            
ŠNK MLADOST / Repušnica    Mladost (R)    Sunjski   06.04.2019 16:00   3 : 0            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Sokol   07.04.2019 16:00   4 : 2            
NK Podovi / Dvor    Podovi    Češko Selo   07.04.2019 16:00   3 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Mladost (R)     17 14 1 2 50 16 34 43      
2 Podovi     18 10 3 5 44 26 18 33      
3 Sokol     18 10 2 6 49 28 21 32      
4 Hajduk     18 9 2 7 38 32 6 29      
5 Jelengrad     18 7 6 5 57 41 16 27      
6 Češko Selo     18 8 3 7 29 29 0 27      
7 Croatia     18 7 4 7 37 39 -2 25      
8 Sunjski     17 6 5 6 35 34 1 23      
9 Strug     18 6 5 7 29 32 -3 23      
10 Lokomotiva     18 7 1 10 32 36 -4 22      
11 Una-Mladost     18 6 4 8 32 36 -4 22      
12 Metalac     18 5 2 11 31 66 -35 17      
13 Slavonac     18 3 4 11 26 54 -28 13      
14 Zeleni Brijeg (-6)     18 3 6 9 23 43 -20 9      
 

 

 

3. ŽNL-SISAK 18/19 2018/2019
 
Kolo: 11
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Mahovo   07.04.2019 16:00   5 : 2            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    Mladost B.   06.04.2019 16:00   1 : 0            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    Petrovec   07.04.2019 16:00   5 : 2            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    PPG Rujevac   07.04.2019 16:00   :            
NK Sloga / Hrastovica    Sloga (H)    AŠK   07.04.2019 16:00   0 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga (H)     11 7 4 0 22 7 15 25      
2 Gvozd     11 7 1 3 32 22 10 22      
3 Mahovo (-2)     11 7 2 2 32 17 15 21      
4 AŠK     11 6 2 3 24 11 13 20      
5 Posavina     10 6 1 3 25 12 13 19      
6 Mladost G.     11 4 2 5 23 22 1 14      
7 Dinamo     11 4 1 6 10 17 -7 13      
8 Mladost B.     11 3 1 7 16 29 -13 10      
9 Petrovec     11 2 2 7 19 37 -18 8      
10 PPG Rujevac (-2)     10 0 0 10 4 33 -29 -2      
 

 

Komentirajte