Naslovnica Sport Nogomet Rezultati 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige

Rezultati 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige

Donosimo rezultate 1., 2. i 3. Županijske nogometne lige.

1. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 24
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Radnik / Majur    Radnik    Topusko   27.04.2019 16:30   5 : 1            
NK Nacional / Stari Grabovac    Sloga    Sokol (L)   28.04.2019 16:30   3 : 0            
SPORTSKI PARK / Popovača    ŠNK “Moslavac”    Voloder   28.04.2019 16:30   2 : 1            
NK Metalac / Sisak    Metalac    Banovac   27.04.2019 16:30   2 : 2            
Park Grofova / Topolovac    TŠK-1932    Frankopan   27.04.2019 16:30   1 : 0            
NK BSK / Budaševo    BSK    Dinamo (O)   28.04.2019 16:30   1 : 2            
NK Vatrogasac / Husain    Vatrogasac    Pešćenica   27.04.2019 16:30   postupak            
NK Lekenik / Lekenik    Lekenik    Libertas   27.04.2019 14:30   2 : 1            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Sloga     24 17 3 4 57 28 29 54      
2 Vatrogasac     23 14 3 6 51 31 20 45      
3 Libertas     24 14 1 9 73 32 41 43      
4 Frankopan     24 13 3 8 43 35 8 42      
5 Voloder     24 13 2 9 58 43 15 41      
6 Topusko     24 12 4 8 59 59 0 40      
7 Lekenik     24 11 4 9 31 35 -4 37      
8 Sokol (L)     24 12 1 11 43 53 -10 37      
9 ŠNK “Moslavac”     24 11 3 10 50 37 13 36      
10 TŠK-1932     24 10 3 11 40 37 3 33      
11 Radnik     24 9 5 10 59 49 10 32      
12 Banovac     24 7 9 8 33 35 -2 30      
13 Metalac     24 8 2 14 34 45 -11 26      
14 Dinamo (O)     24 7 3 14 29 63 -34 24      
15 BSK     24 7 1 16 29 52 -23 22      
16 Pešćenica (-1)     23 2 1 20 22 77 -55 6      
 

 

2. ŽNL 18/19 2018/2019
 
Kolo: 21
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK METALAC / Međurić    Metalac    Strug   28.04.2019 16:30   5 : 4            
NK Podovi / Dvor    Podovi    Mladost (R)   28.04.2019 16:30   0 : 4            
NK Češko Selo / Petrinja    Češko Selo    Jelengrad   28.04.2019 16:30   0 : 1            
NK “Sokol” / Rajić    Sokol    Lokomotiva   28.04.2019 16:30   7 : 0            
NK Sloga / Greda Sunjska    Sunjski    Zeleni Brijeg   28.04.2019 16:30   2 : 2            
NK Croatia Stara Subocka    Croatia    Slavonac   28.04.2019 16:30   2 : 1            
NK Una Mladost Hrvatska Dubica    Una-Mladost    Hajduk   27.04.2019 16:30   3 : 3            
 

 

 

3. ŽNL-SISAK 18/19 2018/2019
 
Kolo: 13
 
Mjesto Domaći Gosti Datum Rezultat            
NK Mladost B / Bobovac    Mladost B.    Mahovo   28.04.2019 16:30   0 : 3            
NK Gvozd / Gvozd    Gvozd    Petrovec   28.04.2019 16:30   4 : 2            
ŠRC Josip Brajković / Odra    Dinamo    PPG Rujevac   27.04.2019 16:30   6 : 1            
NK Mladost G. / Greda    Mladost G.    AŠK   28.04.2019 16:30   0 : 2            
NK Posavina / Preloščica    Posavina    Sloga (H)   28.04.2019 16:30   2 : 0            
 

 

Tablica
 
Poz. Klub OU POB NER POR POS PRI GR Bod      
1 Gvozd     13 9 1 3 42 26 16 28      
2 Posavina     13 8 2 3 32 14 18 26      
3 Sloga (H)     13 7 5 1 22 9 13 26      
4 Mahovo (-2)     13 8 3 2 35 17 18 25      
5 AŠK     13 7 3 3 28 13 15 24      
6 Mladost G.     13 5 2 6 28 25 3 17      
7 Dinamo     13 5 1 7 16 20 -4 16      
8 Petrovec     13 3 2 8 23 41 -18 11      
9 Mladost B.     13 3 1 9 18 38 -20 10      
10 PPG Rujevac (-2)     13 0 0 13 6 47 -41 -2      
Komentirajte