Naslovnica Sport Rukomet Prvi bodovi u Ligi za prvaka

Prvi bodovi u Ligi za prvaka

Siscia u Brezovici svladala Karlovac sa 35:28.

U srazu 2.kola Lige za prvaka Premijer HRL Siscia je od prve minute pokazala kako neće propustiti bodove na domaćem parketu. Napad je bio efikasan, a obrana na visini zadatka. Protivnik nije imao rješenja. Kada su i našli rupu u sisačkom zidu tu je bio Luka Bumbak, siguran na golu. Kako se prednost domaćih iz minute u minutu povećavala, u zaključnom dijelu susreta odgovornost su preuzeli Siscijini juniori i kadeti te sigurno utakmicu priveli kraju.

Siscia u utorak, 30. travnja (19:00) igra utakmicu 3. kola LP u Našicama, a u petak, 3. svibnja (19:00) u Sisak dolazi CO Zagreb.

Trener Siscie Josip Ražić protiv Karlovca imao je na raspolaganju ove igrače: Juraj Fritz-Sabljak, Marko Devčić, Tibor Jurjević 4/6, Dario Žarković 1/1, Antonio Jurković 1/2, Tomislav Balić 6/6, Nikola Raič 5/11, Jakov Hodak 1/3, Luka Bumbak, Tomislav Nuić 7/11, Hrvoje Ančić, Petar Čutura, Filip Nikić 1/1, Marko Kobetić 4/7, Mario Prišek 1/2, Danijel Palaić.