Naslovnica Sport Nogomet Prva proljetna pobjeda Stare dame

Prva proljetna pobjeda Stare dame

HNK Segesta – NK Rudar Labin 4:2 (2:2).

Segesta je jučer, u subotu, 7.travnja odigrala za svoju
budućnost trećeligaša jako važnu utakmicu i srećom, ali i nogometnim znanjem, pobijedila jednog od rivala u borbi za poziciju koja donosi ostanak u aktualnom rangu natjecanja.
Segesta je Rudara iz Labina u 22.kolu prvenstva 3. HNL Zapad pobijedila 4:2, no nije bilo lako kako rezultat možda sugerira.

Gosti su poveli već u 2. minuti, a crveno-bijeli poravnali preko Antonia Hrnčevića u 24. minuti.
Rudari su priliku u pogodak pretvorili ponovno u 39. i s prednosti bi otišli na odmor da u zadnjoj, trećoj minuti nadoknade vremena u 1. poluvremenu novo izjednačenje nije donio Antonio Galonja.
Vrlo dobru igru domaći su okrunili u nastavku pogocima u 52. i 81.minuti, kada su strijelci bili Karlo Abramović i Anes Handanović.
Oba pogotka za Rudar postigao je Ivan Macan.
Segesta je s ovom prvom proljetnom pobjedom pobjegla sa zadnjeg mjesta na tablici i priprema se za nove oglede, 14.travnja u zagrebačkom kvartu Špansko i 18.travnja u Sisku protiv Krka.