Naslovnica Sport Ostali sportovi Perak i Harcet ekipni viceprvaci RH u streljaštvu za gluhe i nagluhe

Perak i Harcet ekipni viceprvaci RH u streljaštvu za gluhe i nagluhe

Pojedinačni rezultati također nisu loši, a za bolje nedostajalo je tek malo sportske sreće.

Proteklog vikenda, 22.listopada u Osijeku održano je državno prvenstvo u streljaštvu za gluhe i nagluhe osobe na kojem su nastupili i predstavnici Sisačkog športskog saveza gluhih. Ekipno su Siščani sa serijskom zračnom puškom osvojili odlično drugo mjesto. Pojedinačni rezultati također nisu loši, a za bolje nedostajalo je tek malo sportske sreće.

Tomislav Perak je sa 327 krugova osvojio naslov vice prvaka države, izgubivši prvo mjesto za posljednju seriju. Danijel Harcet je u svom drugom nastupu na PH osvojio 4. mjesto sa 322 kruga, a od brončane medalje ga je dijelila lošija posljednja serija.
Oba strijelca treniraju u streljačkom klubu “HVIDR-a SISAK”.