Naslovnica Sport Odbojka OK Sisak – OK Kitro Varaždin 3:0 (25:20,25:21,25:21)

OK Sisak – OK Kitro Varaždin 3:0 (25:20,25:21,25:21)

Prošlog vikenda OK Sisak je protiv aktualnog prvaka Hrvatske, OK Mladost Ribola Kaštela, uspio osvojiti jedan set, a ovog vikenda sva tri protiv varaždinskog Kitra.

U 9. kolu Suprelige Siščani su na gostovanju u Kaštelama, praktično s prepolovljenim sastavom, odigrali dva dobra seta, no više od toga nisu mogli. OK Mladost Ribola Kaštela upisala je nove bodove pobjedom od 3:1 (32:30,18:25,25:12,25:16).
Zbog rezultatskog posta u posljednja tri kola, ekipi kapetana Matije Tepavca i trenera Mirsada Boba Šarčevića pobjeda protiv momčadi Kitro Varaždin u 10. kolu prvenstva bila je nasušno potrebna, kao i zbog činjenice da se hvataju bodovi koji će se prenositi u drugi dio natjecanja. Planiranu pobjedu Sisak je na koncu i izborio i to bez izgubljenog seta, rezultatom 3:0 (25:20,25:21,25:21). Utakmica je odigrana u subotu, 9. prosinca.