Petak, 29 ožujka, 2024

Odlični karatisti Kondure u Virovitici

Datum:

Marketing

Dana 02.03.2019. godine karatisti “Kondure” nastupili su na turniru „17. Međunarodni Karate Fest-Virovitica Open 2019“ u Virovitici, na kojem je nastupilo ukupno 521 natjecatelj iz 66 kluba i 8 država.

Za klub su nastupili Dora Kerkez, Lea Bartoli, Leon Pavković, Niko Hobor, Bruno Paša i Klara Balog. Karatisti su i ovaj put ostvarili odlične rezultate te su tako osvojili ukupno 9 medalja, od kojih su dvije zlatne, 3 srebrne i 4 brončane.

Lea Pavković je u kategoriji kate cicibanke osvojila zlatnu medalju, a u starijoj dobnoj kategoriji kate mlađe učenice osvojila je brončanu medalju, dok je u kategoriji kumite cicibanke – 26 osvojila srebrnu medalju, Dora Kerkez je u kategoriji mlađe učenice open osvojila zlatnu medalju, dok je u kategoriji kumite mlađe učenice -28 osvojila srebrnu medalju.

Leon Pavković i Niko Hobor su osvojili brončane medalje u kategoriji kate mlađi kadeti, dok su Leon, Bruno i Niko osvojili srebrnu medalju u kategoriji ekipa kate mlađi kadeti. Bartol Pavković je osvojio brončanu medalju u kategoriji kate učenici. Kondura je u poretku kate, zauzeo visoko osmo mjesto, a u sveukupnom poretku zauzeo visoko četrnaesto mjesto.