Naslovnica Sport Ostali sportovi Nastavljena berba medalja KK Siska

Nastavljena berba medalja KK Siska

Mladi sisački karatisti, članovi Karate kluba Sisak, proteklog vikenda nastupili su na 11. Delta kupu u Rijeci. Medalje su osvojili Bruno Nikšić i Hrvoje Rožić.

Hrvoje Rožić kataškim zlatom se okitio u kategoriji učenika do 11 godina gdje je u finalu pobijedio klupskog kolegu Brunu Nikšića.
Hrvoje Rožić kvalitetu je potvrdio i u konkurenciji 20-ak natjecatelja u kategoriji kadeta (do 13 godina), izborivši finalni nastup. U konačnici je zauzeo 2. mjesto.

Na ovom turniru, uvrštenom i u kalendar natjecanja Hrvatskog karate saveza, za KK Sisak još je nastupao Luka Rožić. Njegov nastup u kategoriji najmlađih učenika-kataša (do 9 godina) završio je osvajanjem 5. mjesta.

-Ostvareni uspjesi na ovom međunarodnom turniru, na kojem je sudjelovalo 40 klubova iz Hrvatske i Slovenije, kao i prethodnim od početka ove godine, potvrđuju ranije prognoze kako će ova športska godina za članove našeg kluba biti uspješna – priopćio je Marijan Kos iz Karate kluba Sisak.