Četvrtak, 18 travnja, 2024

Na jesen borba za titulu prvaka

Datum:

Marketing

Hrvači petrinjskog Gavrilovića plasirali su se u doigravanje za prvaka Hrvatske. Na 2. kvalifikacijskom turniru osvojili su drugo mjesto. Siščani su bili sedmi.

U Zagrebu, u sportskoj dvorani ŠSD “Pešćenica” u subotu, 14. svibnja održan je 2. kvalifikacijski turnir za 1. HHL. Natjecalo se 67 hrvača iz 12 hrvatskih hrvačkih klubova.

Najuspješniji su bili hrvači varaždinske Vindije koji su osvojili ekipno prvo mjesto s osvojenih 22 boda. Drugoplasirani, hrvači HK Sesvete iz Zagreba, osvojili su 17 bodova, a HK Gavrilović iz Petrinje sa 14,5 bodova završili su na trećem mjestu.

Za petrinjsku momčad nastupali su Dinko Radučević (2. mjesto u kategoriji 84 kg), Tomislav Lavrić (2.mjesto u kategoriji 96 kg), Stjepan Lavrić (3.mjesto).

Na istom turniru HK Sisak ekipno je osvojio 7. mjesto (10.5). Pojedinačnim rezultatima istaknuli su se Robert Brodarac (3. mjesto u kategroji 55 kg),  Vedran Mitrović (3.mjesto u kategoriji 60 kg) i Karlo Vasiljević (3. mjesto u kategoriji 74 kg).

Nakon ovog turnira poznati su i sudionici play offa za prvaka, koji će se održati najesen. To su HK Vindija Varaždin, HK Gavrilović Petrinja,
HK Lika Zagreb  i HK Sesvete Zagreb.

Možda vas zanima...

RUKOMET: Momčad U13 slavila protiv aktualnog prvaka države

Ovog je vikenda, u 4.kolu Lige za prvaka, momčad...

Rezultati 1. i 2. županijske nogometne lige

ŽNL - rezultati 19. kola Kolo Datum/vrijeme Mjesto Utakmica Rezultat Status   19 14.04.2024 17:00 Voloder NK Voloder -...