Naslovnica Sport Ostali sportovi Karatisti Kondure uspješni i u Ivanić Gradu

Karatisti Kondure uspješni i u Ivanić Gradu

Dana 27.10.2019. godine karatisti “Kondure” nastupili su na turniru „5. KIK Cup Rudolf Perešin 2019.“u Ivanić Gradu, na kojem je nastupilo ukupno 508 natjecatelja iz 49 kluba i šest država.

Za klub su nastupili Franko Vujanić Balog, Dora Kerkez, Bruno Paša, Klara Balog, Bartol Pavković, Niko Hobor i Petra Šoštarić.

Karatisti su i ovaj put ostvarili odlične rezultate te su tako osvojili ukupno 7 medalja, od kojih su jedna zlatna, dvije srebrne i četiri brončane.

Franko Vujanić Balog je u kategoriji kate cicibani osvojio srebrnu medalju, dok je u starijoj godišnjoj kategoriji kate mlađi učenici osvojio brončanu medalju.

Dora Kerkez je u  kategoriji kate učenice osvojila zlatnu medalju.

Petra Šoštarić je u svom premijernom nastupu osvojila brončanu medalju u kategoriji kate učenice.

Niko Hobor je u kategoriji kate mlađi kadeti osvojio brončanu medalju.

Bruno, Bartol i Niko su u  kategoriji mlađi kadeti ekipno kate osvojili brončanu medalju.  Klara, Petra i Dora su kategoriji mlađe kadetkinje ekipno kate osvojile srebrnu medalju. Kondura je u poretku klubova kate zauzeo odlično šesto mjesto.