Close

Prikaz rezultata 1 do 2 od 2

Uobičajeno Prijevoz Sisak-Petrinja (Hrv. Čuntić)

Pozdrav, ovog se vikenda(u nedjelju) u Petrinji održava pretposljednja runda prvenstva hrvatske u motocrossu..mislio sam ići no imam jedan problem s prijevozom...naime mislio sam ići vlakom,ali kolko sam shvatio najdalja postaja do koje mogu je do Siska..a dalje se trebam snaći...Staza je kod Hrvatskog Čuntića(10-ak) km od Petrinje...
    Pa bi me zanimalo jel postoji kakva mogučnost prijevoza do tamo?ima neki bus do Petrinje,jer ovaj Hrv. Čuntić je bogu iza nogu(pa bi me čisto čudilo ako ima kakva linija do tamo)?
    Pa sam mislio od Petrinje onda taxijem,jel zna neko jel ima opće kakvo poduzeće na području Petrinje ili Siska??
    Guglao sam dosta,ali naišao na sve relativno stare teme na ovom forumu,pa se možda nešto i promijenilo?

Ajde pucajte s prijedlozima!

Hvala unaprijed!

Registriran
    02. 2009.

Uobičajeno

Vlakom do Siska, autbusni kolodvor je odmah kraj željezničkog pa autobusom do Petrinje (možeš birat da li ćeš busom koji dolazi iz Zagreba,ili međugradskom linijom Sisak - Petrinja koja prometuje svakih pola sata, a stanica za taj bus je odmah kraj autobusnog kolodvora). Imaš i taxi-e koji stoje na toj stanici i nisu skupi. Nazoveš autobusnog prijevoznika Slavijatrans iz Petrinje (044862911) i pitaš kad ide autobus za Jabukovac (prolazi kraj motocros staze) i to je to. Ako nemaš busa, mislim da bi mogao nafektat i taxi da te odveze tamo....

Informacije o temi

Users Browsing this Thread

Trenutno 1 korisnika gleda temu. (0 članova i 1 gostiju)

Tagovi za temu

Pravila postanja

• Vi ne možete postati nove thread-ove
  • Vi ne možete postati odgovore
  • Vi ne možete dodati datoteke (attachments)
  • You may not edit your posts
  •