Naslovnica Sport Odbojka Ekipi važna pobjeda, kapetanu vrijedno priznanje

Ekipi važna pobjeda, kapetanu vrijedno priznanje

Odbojkaši Siska borbenošću svladali Centrometal 3:0 (32:30,25:23,25:20), predsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza Zdeslav Barač uručio nagradu Matiji Tepavcu.

U nedjelju, 27. studenoga u SD Brezovica OK Sisak (ekipa u sastavu: Vakufac, Alić, Alihodžić, Tepavac, Komosar, Duraković, Pešut, Ibradžić, Volf i Jurić) ugostio je ekipu Centrometala iz Nedelišća u utakmici 7.kola 1. Nacionalne odbojkaške superlige.
Za oba kluba ovo je bila vrlo važna utakmica za bijeg iz donjeg dijela ljestvice. Domaći su odlično krenuli i poveli 17:10, no onda ulaze u “crnu rupu” i Centrometal dolazi na 22:22. Ipak, Siščani borbenošću i odličnom igrom dolaze do osvajanja prvog seta i tako smanjuju pritisak gostiju pa druga dva seta nisu bila toliko napeta.
Utakmici je nazočio i predsjednik Hrvatskog odbojkaškog saveza Zdeslav Barač koji je uručio nagradu kapetanu OK Sisak Matiji Tepavcu za igre u prošloj sezoni, u kojoj je proglašen za drugog najboljeg igrača prvenstva.

Aktualno prvenstvo nastavlja se za vikend, a u subotu, 3. prosinca OK Sisak je opet domaćin. U goste dolazi Mursa iz Osijeka (SD Brezovica, 15:00 sati).